این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد


 

آمار بازدید

بازدید امروز : 17
بازدید کل : 46379
کاربران آنلاین : 1
بازدید این صفحه : 2599
| اطلاع رسانی > اخبار >
.: اخبار

کلیه مقالات پذیرفته شده در همایش در پایگاه سیویلیکا نمایه گردید

به اطلاع پژوهشگران محترم می رساند، کلیه مقالات پذیرفته شده در "اولین همایش بین المللی و دومین همایش ملی معماری و شهرسازی هویت گرا" در پایگاه سیویلیکا درج و نمایه گردیده است. برای مشاهده مقالات به ادامه مطلب مراجعه فرمایید.


ادامه مطلب1396/04/07

انعقاد تفاهم نامه همکاری با مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)

به اطلاع می رساند، طی تفاهم نامه منعقد شده با مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID)، این مرکز رسماً حمایت خود را از همایش اعلام نموه و بر اساس مفاد تفاهم نامه، تعدادی از مقالات منتخب پذیرفته شده، پس از برگزاری همایش در پایگاه معتبر مرکز اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی (SID) درج و نمایه خواهد شد.


ادامه مطلب1395/07/04

اعلام حمایت پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران از کنفرانس

به اطلاع می رساند، پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایران داک) وابسته به وزارت علوم، تحقیقات و فناوریرسماً حمایت خود را از کنفرانس اعلام نموه و طی توافق صورت گرفته، تمامی مقالات پذیرفته شده، پس از برگزاری کنفرانس در پایگاه پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران (ایران داک) درج و نمایه خواهد شد.


ادامه مطلب1395/05/20

اختصاص کد ملی COI به تمامی مقالات پذیرفته شده در همایش

به کلیه مقالات پذیرفته شده در این همایش کد ملی اختصاص خواهد یافت. کد COI، به معنی شناسه سیویلیکا برای اسناد است. COI کدی است که مطابق محل انتشار، به مقالات همایش ها و ژورنالهای داخل کشور به هنگام نمایه سازی بر روی پایگاه استنادی سیویلیکا اختصاص می یابد. کد COI به مفهوم کدملی اسناد نمایه شده و کدی یکتا و ثابت است و به همین دلیل همواره قابلیت استناد و پیگیری دارد.


ادامه مطلب1395/03/27

صفحه اولصفحه قبل12 صفحه بعدصفحه آخر